Tam v dáli kde je loď,je svoboda a kde je svoboda je Jack Sparrow:))

Červenec 2008

Od mojeho SB Eviiiky;)

29. července 2008 v 13:42 | Nijkaa |  Mé výhry atd..

Keiro,tohle není anorexie?

12. července 2008 v 21:43 | Nijkaa |  Keira Knightley
Když se 'Pirátka z Karibiku' Keira Knightley (23) objevila v Edinburghu na premiéře filmu The Edge Of Love, všichni strnuli hrůzou.
Vždyť je to pochodující kostra, vrtalo jistě hlavou mnohým. Mladičkou britskou hvězdičku provázejí zvěsti o poruchách příjmu potravy celou její kariéru, ale ona sama se jim vehementně brání: "Já nejsem anorektička."
Nyní jí na pomoc přispěchala její matka Sharman MacDonald, která podle magazínu The Sunday Times prohlásila: "Moje dcera se cpe jako kůň, aby si udržela váhu. Hubenou postavu má po svém otci." Will Knightley byl tanečník a údajně měl stejně jako Keira problémy s přibíráním.

Buzzball – koule jak z Pirátů z Karibiku!

12. července 2008 v 21:38 | Nijkaa |  Ruzné věcičky v motivu Piráti z Karibiku
Hobby, to není jen okopávání zahrady. Někdy je potřeba užít si taky trochu adrenalinu!

Novozélandská společnost Evento se specializuje na všelijaké adrenalinové záležitosti (třeba motorové záchody). V červenci představila novinku, která prý změní způsob, jak lidé tráví volný čas. Vynález se jmenuje Buzzball. Jedná se o jakousi obrovskou kouli se dvěma elektrickými motory uvnitř.

Motory mohou Buzzball rozpohybovat, roztočit křeslo uvnitř anebo obě věci současně. Jakmile se Buzzball rozjede, křeslo, na kterém je pilot připevněný, se začne točit proti směru jízdy. To jednak Buzzball zpomaluje a současně to s pilotem pořádně mává. Pilot ovládá kouli pohyby svého těla, může tím měnit směr, rychlost i úhel, pod kterým jede.
Buzzball


Tvůrci se zřejmě inspirovali druhým dílem Pirátů z Karibiku, kde se v podobné, ale dřevěné, kouli proháněl Johnny Depp. Ti, kdo měli možnost si Buzzball vyzkoušet, se nad ním rozplývají. Sice zatím není jisté, kolik bude stát, ale ti, kdo si počkají do září, se to dozvědí. Právě tehdy budou Buzzbally uvedeny do prodeje.

Johnny a jeho new byt;)

12. července 2008 v 21:35 | Nijkaa |  Johnny Depp

Znovuzrození Zlatého věku

Centrum kalifornského Los Angeles se v posledních letech zbavilo pověsti špinavé zóny plné kriminality. Stalo se tak i díky vydařené rekonstrukci třináctipatrového domu Eastern Columbia, v němž si byt pořídil i americký herec Johnny Depp.
Ještě nedávno byl Johnny Depp zaneprázd něn jako představitel piráta v Karibiku a vraždícího holiče z londýnské Fleet Street. Ale ani to ho neodradilo od koupi bytu v centru Los Angeles s adresou na jižní Broadwayi v bývalém středisku společenské zábavy, známém ve 20. letech minulého století jako Theater District.

Čtyřiačtyřicetiletý herec, který se už objevil ve více než čtyřiceti snímcích, si loni na podzim vybral nemovitost v podkroví historické budovy Eastern Columbia za necelé dva miliony dolarů. Snad i díky tomu, že jde z filmu do filmu, je jeho zdejší byt dosud nezabydlený a prázdný.

Johnny Depp a tajemný cizinec

12. července 2008 v 21:33 | Nijkaa |  Johnny Depp
Psychothriller o záhadném cizinci, spisovateli v krizi a také o tom, jak důležité jsou konce povídek.
Spisovatel Mort neprožívá zrovna nejlepší období svého života. Rozvádí se s manželkou Amy, kterou přistihl při nevěře, ale přesto ji stále miluje. Vinou autorského bloku není schopen napsat ani řádku a, jakoby to nestačilo, u dveří chaty na břehu jezera Tashmore, kde právě žije se psem, se objeví venkovský balík v černém klobouku, který se představí jako John Shooter, a obviní Morta, že mu ukradl povídku. Spisovatel ho vyhodí a jeho rukopis hodí do koše, potom však zjistí, že se opravdu shoduje s jeho povídkou Skryté okno, kterou napsal inspirován malým oknem na chatě a jež vyprávěla o muži, který zavraždil manželku a pohřbil ji na zahradě.
Když se s Johnem znovu setká řekne mu, že povídka vyšla časopisecky v roce 1994, zatímco Johnova povídka je údajně z roku 1997. Neústupný muž dá spisovateli tři dny na to, aby mu časopis ukázal. Vzápětí se Mort přesvědčí, že proti němu nestojí jen otravný zneuznaný autor, ale nebezpečný šílenec. Aby totiž dodal svým slovům váhu, zabije Mortovi psa. Spisovatel věc oznámí šerifovi a obrátí se také na soukromého detektiva Karsche, který mu už jednou v podobné záležitosti pomohl. Shooter se však v noci objeví znovu a vyhrožuje, že pokud mu Mort nepřinese důkaz, mohlo by se něco stát Amy. Tajemné okno.
Ráno mu vyděšená manželka telefonuje, že jejich dům v noci shořel. Mort se u spáleniště setká nejen s ní, ale také s jejím milencem Tedem a zjistí, že pochází ze stejného kraje jako Shooter. Podle Karshe si Shootera mohl někdo najmout, aby Morta vystrašil, a poněkud se mu to vymklo z rukou. Mort je přesvědčen, že to byl Ted.
Psychologický thriller se zručně navozenou atmosférou vznikl v roce 2004, kdy ho podle vlastního scénáře natočil režisér David Koepp (Ozvěny mrtvých, Zpětná reakce). Jde o adaptaci novely Skryté okno do skryté zahrady, kterou napsal slavný Stephen King a která v roce 2002 vyšla také česky. V hlavních rolích podávají skvělé herecké výkony Johnny Depp (Piráti z Karibiku) jako Mort Rainey a John Turturro (Transformers) jako John Shooter.