Tam v dáli kde je loď,je svoboda a kde je svoboda je Jack Sparrow:))

Červen 2008

Good Picture;)

29. června 2008 v 11:49 | Nijkaa |  Orlando Bloom
http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/050929/153023__etown_l.jpg

Johnnyho new tetování;)

29. června 2008 v 11:45 | Nijkaa |  Johnny Depp
Johnnymu přibylo na ruce nové tetování s nápisem→Silence Exile Cunning

K prázdninám od ISIS=)

29. června 2008 v 11:44 | Nijkaa |  Mé výhry atd..
Děkuji mooc je to krásnéé;)


Mégá Depp picture;)

15. června 2008 v 11:12 | Nijkaa |  Johnny Depp


Johnny je u Britů oblíbený

15. června 2008 v 11:12 | Nijkaa |  Johnny Depp
Britové milují Johnnyho Deppa uvadí to nový průzkum.
Herec převyšoval průzkum na 3000 lidí, ve věku od 7 let a starší. uvídí CAA působící v Británii.Ve skutečnosti je Depp tak oblíbený,u Britů že si vzal většinu hlasů všech věkových kategoríí a pohlaví .Porazil i takové herce jeko je,Anthony Hopkins,Sean Conery a Orlando Bloom.A je tak na seznamu TOP MÍSTĚ.
Píše Daily Expres.

Zlatá cena pro pláč

15. června 2008 v 11:11 | Nijkaa |  Johnny Depp
Film "SweeneyTodd"konečně dopomohl Johnnymu Deppovi ke Zlatému Glóbu
Když se konečně dočkal Zlatého Glóbu,kvůli stávce scénáristů musel oželet slavnostní vyhlášení této ceny.Ale zjevně mu to nevadí.
Johnny Depp Zlatá cena pro pláč
Už sedmkrát byl Johnny Depp (45) nominován na Zlatý Glóbus,a nikdy mu to nevyšlo.Až letos,a to za roli démonického holiče v muzikálu Tima Burtona "Sweeney Todd.Jenže kvůli stávkujícím hollywoodským scénaristům bylo slavnostní předávání Glóbů zrušeno.Zatímco někteří z držitelů jsou rozezleni,Johnny bere situaci s nadhledem.Je spokojený ,že se film povedl,a ještě víc si užívá roidnného štěstí."Od té doby co byla dcerka Lily-Rose na smrt nemocná a snad jen zázrakem se uzdravila ,vidím všechno jinak,"tvrdí herec.A asi to bude skutečně pravda.Na lékaře a sestřičky ,které milované dítě loni zachránili ,dosud nezapomněl.

Mega Orlando picture:)

15. června 2008 v 10:52 | Nijkaa |  Orlando Bloom

Na MTV opět kraloval Johnny Depp

15. června 2008 v 10:50 | Nijkaa |  Johnny Depp
Dle nominací byla sice favoritem teenagerská komedie Superbad, ale nakonec na ni žádná cena nezbyla. Naopak pro dvě si přišel Johnny Depp. První dostal jako nejlepší záporák (Sweeney Todd) a druhou jako nejlepší komediální herec (Piráti z Karibiku).
V kategorii nejlepší film dali diváci nejvíce hlasů akčním Transfomers. Pro cenu v podobě zlatého popcornu si spolu s režisérem Michaelem Bayem přišla i půvabná herečka Megan Fox. Willa Smithe, který dostal cenu za nejlepší herecký výkon, zase doprovodil jeho syn Jaden. Největší ovace si však vysloužili Briana Evigan a Robert Hoffman, kteří přímo na pódiu dokázali, že cena za nejlepší polibek jim patří opravdu právem.
Další ceny si odnesli Sean Faris a Cam Gigandet za nejlepší souboj ve filmu Never Back Down, Ellen Page za herecký výkon v komedii Juno, Zac Efron za snímek Hairspray a Robert Downey Jr. spolu s Jonem Favreauem za největší letní hit Iron Man.
Seznam vítězů:
Nejlepší film
Transformers
Michael Bay a Megan Fox Transformers
Nejlepší mužský herecký výkon
Will Smith (Já, legenda)
Nejlepší ženský herecký výkon
Ellen Page (Juno)
Největší záporák
Johnny Depp (Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street)
Nejlepší komediální herecký výkon
Johnny Depp (Piráti z Karibiku: Na konci světa)
Johnny Depp (Piráti z Karibiku: Na konci světa)
Nejlepší souboj
Sean Faris vs. Cam Gigandet (Never Back Down)
Nejlepší polibek
Briana Evigan a Robert Hoffman (Let´s Dance 2)
Briana Evigan a Robert Hoffman (Let´s Dance 2)
Objev roku
Zac Efron (Hairspray)
Nejlepší letní trhák
Iron Man
Robert Downey Jr, Jon Favreau (Iron Man)
By: http://eviiika.blog.cz/

Depp a Burton se opět chystají na hororovou zteč

15. června 2008 v 10:48 | Nijkaa |  Johnny Depp
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street - Johnny Depp
Osvědčený tandem, režisér Tim Burton a herec Johnny Depp, se opět chystá ke společnému projektu. Duo se hodlá pustit do filmové podoby seriálu Dark Shadows.
Informaci pustil do světa režisér Peter Segal, který právě spolupracuje s dvorním Burtonovým scénáristou Johnem Augustem.
August, podepsaný třeba pod Velkou rybou, Karlíkem a továrnou na čokoládu či Mrtvou nevěstou, už prý delší dobu na scénáři pro filmovou verzi seriálu pracuje.
Hororová soap-opera Dark Shadows běžela v letech 1966 a 1971, kdy bylo natočeno neuvěřitelných 1225 epizod. Hemžily se duchy, upíry, vlkodlaky nebo čarodějnicemi.
Podle serveru lesb.net je režisérská účast Tima Burtona potvrzena, zbývá jen počkat, jak se vyvine účast Johnnyho Deppa.
Hercova společnost Infinitum-Nihil Films na Dark Shadows vlastní autorská práva a herec už několikrát prohlásil, že by se do filmové adaptace rád pustil, byť jen jako producent.
Podle kuloárových informací ovšem uvažuje, že by si zahrál i hlavní roli Barnabuse Collinse. Už jen proto, že spolupráce Burton-Depp vždy plodila úspěch.
Poprvé se oba setkali před osmnácti lety při práci na slavném Střihorukém Edwardovi. Následoval horor Ospalá díra, Karlík a továrna na čokoládu a nejnověji krvavý muzikál Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street. By:http://eviiika.blog.cz/

Keira Knightley novou My Fair Lady

15. června 2008 v 10:47 | Nijkaa |  Keira Knightley
Každý rok vzniká nepřeberné množství remaků, ale jen málokteré se týkají tak výrazných a zásadních snímků, jako například nově ohlášená předělávka slavné My Fair Lady. Mělo by se jednat o jakýsi update a hlavní roli nejspíš získala britská herečka Keira Knightley.
Žijeme ve zvláštní době, kdy se nesmyslně předělávají snímky, které nic takového nepotřebují a jejichž originální verze působí stále svěže, jakoby od premiéry uběhlo teprve několik týdnů. Jednou takovou nestárnoucí filmovou legendou, na kterou by se mělo smět sáhnout jen pod trestem smrti, je i slavný muzikál My Fair Lady z roku 1964. Tenkrát v něm všechny očarovala Andrey Hepburn. Nyní se o něco podobného bude snažit Keira Knightley, která si asi zahraje hlavní roli v právě chystané nové verzi, kterou už začal připravovat producent Duncan Kenworthy (Notting Hill, Láska nebeská, Čtyři svatby a jeden pohřeb), jemuž bude s přípravami pomáhat divadelní impresário Cameron Mackintosh.
Jejich nová verze by měla být jakýmsi vylepšením té původní. Bude použita stejná hudba jako v původním filmu a snímek bude zasazen do roku 1912. "Vylepšení" bude spočívat ve větší inspiraci původní předlohou pro film, což samozřejmě nebylo nic jiného, než slavná hra Pygmalion od George Bernarda Shawa. Rozdílem by mělo být i natáčení v exteriérech, na rozdíl od čtyřiačtyřicet let starého původního filmu, který byl celý natočen v interiérech ve studiu. Základní dějová linka však zůstane nezměněna. Nakolik se filmařům povede přiblížit se takřka nepřekonatelnému originálu zjistíme zřejmě během příštího roku, kdy by měla mít nová My Fair Lady celosvětovou premiéru. By: http://eviiika.blog.cz/

Johnny na 6.místě;)

15. června 2008 v 10:46 | Nijkaa |  Johnny Depp
Z herců se nejvýše, na 6. místě, umístil Johnny Depp. Loni si vydělal 72 milionů, většinu z toho na podílu k právům na film Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, který na celém světě vynesl více než 950 milionů.
By : http://eviiika.blog.cz/

Že by ji opravdu podváděl?=O?

15. června 2008 v 10:45 | Nijkaa |  Johnny Depp

Hollywoodská hvězda Johnny Depp (44) a zpěvačka Vanessa Paradis (35) tvoří dokonalý pár už od roku 1998. A právě teď, před jejich plánovanou svatbou, to začína v jejich vztahu zřejmě skřípat. Do života jim vstoupila francouzska herečka a držitelka Oscara Marion Cotillard (32), s kterou Johnny Depp práve natáčí film.
"Vanessa je celá bez sebe. Mezi Marion a Johnnym funguje neuveritelná chemie, každý to vidí. Marion navíc ráda flirtuje s chlapy a Johnny se jí líbí." Marion už jedné ženě muža přebrala. Stalo se to též na place a tehdy si ulovila herca Guillaume Caneta, který v té době žil s Diane Kruger. Dnes tvoří Marion a Guillaume pár. Johnny Depp žije s Vanessou od roku 1998. Ve Francii vychovávají spolu dvě děti - dceru Lili-Rose (9) a syna Johna Christophera (6). Jejch vztah byl až doteď považovaný za jeden z nejlepších v showbiznise, někdo v tom však vidí paralelu mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem. Ti se též dali do kopy za stejných okolností - Angelina svedla ženatého Brada na place. A co si o tom myslíte vy? pls komentujete;)

Johnny Depp nabídl Lindsay Lohan útočiště na svém ostrově

15. června 2008 v 10:44 | Nijkaa |  Johnny Depp
Johnny Depp (44) si nádherný tropický ostrov v Karibiku pořídil před lety spolu se svou životní partnerkou, francouzskou zpěvačkou Vanessou Paradis, aby mohli unikat realitě všedního dne a především, aby měli místo, kde můžou v klidu relaxovat bez toho, aby je sledovaly houfy novinářů a fanoušků.
Tento ráj na zemi, který slavnostně pojmenovali "Jděte všichni do p*dele", nyní nabídli jako útočiště herečce Lindsay Lohan (21), která se již několik měsíců potácí mezi alkoholickým opojením, střízlivěním na protialkoholní klinice, psychickému zhroucení a neschopnosti se vyrovnat s vlastní slávou.
"Bylo nám Lindsay líto. Je na ní vyvíjen takový psychický nátlak stran rodiny a médií, že bychom se nedivili, kdyby skončila v psychiatrické léčebně," nechal se slyšet herec během slavnostního udělání cen MTV Movie Awards s tím, že jí s Vanessou nabídli, aby si odpočinula na jejich karibském ostrově, kdykoli se jí bude chtít.
"Nabídli jsme jí, že může kdykoli využít náš ostrov, když bude potřebovat klid a odpočinek. Musím říct, že byla nadšena," prozradil herec, který je známý svým negativním postojem k veškerému hollywoodskému šílenství.

Přítelkyně Orlanda Blooma ohromila vyzývavými šaty

15. června 2008 v 10:43 | Nijkaa |  Orlando Bloom
Modelka a jedna ze sexy andělů módní značky Victoria´s Secret Miranda Kerr se zúčastnila i se svým přítelem, hercem Orlandem Bloomem charitativního večírku nadace Raisy Gorbačovové. Večer, který měl ušlechtilý záměr, však dvojiea využila i na to, aby se zabavila, a tak Miranda s Orlandem skončili na tanečním parketě. Jak se Miranda otírala při tanci o svého partnera, už-už se zdálo, že jí z vyzývavých šatů vyběhne celé ňadro. To se však nakonec nestalo a všudypřítomní paparazzi odešli tentokrát domů s dlouhým nosem.

Narozeninky!!!

12. června 2008 v 19:20 | Nijkaa |  Johnny Depp
Johnny Všechno nejlepší ti přeji od srdce....Prostě hlavně pohodu, klidek a spokojenost a hodně dalších filmových trháku....:-*
By..http://johnny-forever.blog.cz/

Johnny Depp flirtuje s Edith Piaf

12. června 2008 v 19:17 | Nijkaa |  Johnny Depp
Herec Johnny Depp (45) a Vanessa Paradis (35) spolu tvoří hollywoodský pár snů již od roku 1998. Nyní se ovšem nad jejich dosud idylickým soužitím roztáhl pověstný černý mrak.
Jak píše magazín National Enquirer, hvězda série o Pirátovi z Karibiku podlehla kráse francouzské herečky Marion Cotillard (32, Edith Piaf).
Johnny se s Marion seznámili při natáčení filmu Public Enemies. Přeletěla mezi nimi jiskérka a od té doby spolu neustále flirtují. Marion Deppa často objímá, tiskne se k němu, líbá ho na tvář.
Zpěvačka Vanessa pochopitelně žárlí a ze všech sil se snaží, aby Johnnymu dokázala, že ona a jejich dvě děti (9 a 6) jsou ti, se kterými má zůstat.
Marion má pověst kokety a lovkyně mužů. Už v roce 2003 ukradla herecké kolegyni Dianě Kruger (31, Troja) Guilauma Canneta (35), s nímž se rovněž seznámila při natáčení.
Nezbývá než doufat, že Depp vezme rozum do hrsti a vrátí se k rodince. Jinak by se Vanessa zařadila po bok zhrzené Jennifer Aniston (39), které Brada Pitta (44) odloudila během natáčení filmu Angelina Jolie (33).