Tam v dáli kde je loď,je svoboda a kde je svoboda je Jack Sparrow:))

Johnny-životopis:)

7. ledna 2008 v 20:14 | Nijka=) |  Johnny Depp
Johnny Depp patří ke stálicím hollywoodské továrny na sny. A to i přestože se snaží vyhýbat publicitě, z Ameriky se přestěhoval do Francie a před novináři se snaží schovávat. Johnny si zkrátka svého soukromí cení nade vše…
Jméno: John Christopher Depp II.
Datum narození: 9.6.1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky
Barva vlasů: hnědá
Tetování:asi patnáct na nejrůznějších částech těla
Biografie
,,Pořád jsme se stěhovali!"
John Christopher Depp II., jak zní Johnnyho celé jméno, se narodil v 9. června 1963 v Owensboro, v Kentucky. Jeho matka Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John byl inženýrem. Právě kvůli otcově práci se rodina velmi často stěhovala, takže Johnny dneska už ani neví, kde všude vlastně bydlel. Johnny má taky dva sourozence - sestru Christie a bratra Dannyho. Ve 12 letech koupila Johnnymu jeho matka první kytaru, která se následně stala jeho posedlostí. V 16 se Johnny definitivně rozloučil se školou a vzděláním a rozhodl se, že se nadále bude věmovat jen hudební kariéře. V té době už působil jako vůdčí typ ve skupině ,,The Kids". Nedalo mu ani moc práce přesvědčit ostatní členy skupiny, že pokud chtějí opravdu prorazit, musí jet do Los Angeles.
,,Od 16-ti jsem lítal v drogách"
Už od svých 16 let ale Johnny bojoval s velkým prokletím svého života - drogami. Ve 20 letech se Johnny oženil s filmovou maskérkou Lori Allisonovou. Manželství sice nevydrželo, ale díky Lori se Johnny seznámil s hercem Nicholasem Cagem a ten ho následně představil svému agentovi, Jeho první role přišla s filmem ,,Noční můra z Elm Street". Roli v něm ale dostal díky náhodě - režisér se totiž zeptal své dcery, koho by do filmu chtěla a té se víc líbil Johnny. Pak přišla role ve velkém trháku, díky kterému se Johnny stal vlastně hvězdou v pravém slova smyslu. Šlo o seriál ,,21 Jump Street". Následovaly nabídky na další role a Johnny se stal vyhledávaným hercem - šlo o filmy ,,Střihoruký Edward", ,,Co žere Gillberta Grapea" nebo třeba ,,Ed Wood"…
,,Winona Forever"
Při natáčení filmu ,,Střihoruký Edward potkal Johnny svou velkou lásku - herečku Winonu Ryder. Oba se do sebe vášnivě zamilovali a jejich vztah trval s přestávkami několik let. Byli dokonce i několikrát zasnoubeni. Johnny Wionu miloval tolik, že si dokonce nechal na ruku vytetovat ,,Winona Forever". Po rozchodu z toho zbylo jen ,,Wino Forever". Jejich rozchod byl stejně bouřlivý jako celý vztah, dokonce se říká, že Winona se z toho do dneška nevzpamatovala a právě proto je neustále pod vlivem utišujících prášků.
,,KONEČNĚ JSEM SE ZAMILOVAL NAPOŘÁD!"
Johnnymu se podařilo na rozdíl od Winony vyřešit svůj problém s drogami. Když se v rove 1994 herec River Phoenix předávkoval drogami přímo před Johnnyho klubem ,,Viper's Room", sošlo Johnnymu, že příště by mohl být na řadě on a rozhodl se s drogami definitivně skoncovat. Jeho léčení bylo úspěšné a Johnny se je tak dnes naprosto čistý. Do stejné doby se datuje i jeho vztah se supertopmodelkou Kate Moss. I ten byl dost bouřlivý, několikrát se rozešli a zasnoubili, ale nakonec definitivně zakotvil v náruči francouzské herečky a zpěvačky Vanessy Paradise, se kterou má 2 děti. Díky ní se rozhodl opustit šílený kolotoč Hollywoodu, odstěhoval se do Francie a otevřel si svou vlastní restauraci. V poslední době ho tak můžeme vídat převážně ve filmech, které se točí v Evropě, protože Johnny jen nerad opouští svoje děti a chce jim být neustále nablízku!
JOHNNYHO SPECIALITA
Tohle mně přišlo opravdu dost divný - Kromě toho, že je Johnny doslova potetovanej od hlavy až k patě, má ještě na levé ruce osm velkých jizev - řezáním do vlastní kůže si poznamenává důležité životní události. Skakra, Johnny, to je fakt vostrý!

5 otázek pro JOHNNYHO
Řekni nám něco o filmu ,,Once Upon A Time In Mexico"…
Jasně. Je to vlastně pokračování fimu ,,Desprado" Roberta Rodrigueze. Natáčení se ujal režisér Sergio Leone, kterýho strašně obdivuju a rád s ním dělám. Kvůli němu jsem se vlastně rozhodl, že do toho půjdu.
Podle čeho si vlastně vybíráš svoje role?
No, rozhodně se neřídím prachama! Vlastně jsem nikdy nedělal takové ty klasické hollywoodské velkofilmy. Spíš si vybírám filmy, které mě zaujmnou něčím novým. Prostě musím cítit, že to bude fungovat.
Kterého herce si nejvíc vážíš?
Marlona Branda. Je to obrovský hrdina, skvělý učitel a přítel, je hrozně vtipný a myslím, že je to nejlepší člověk, jakého jsem potkal.
Jak vypadá tvůj normální den, když zrovna netočíš?
Úžasně. Vstanu a udělám mléko pro mého syna, a pak snídani pro moje holky. Pak se všichni oblíkneme a vyrazíme někam ven na čerstvý vzduch. Bydlíme totiž uprostřed volné krajiny, takže pořád vyrážíme na dlouhé procházky. Když se vrátíme domů, malujeme si nebo hrajeme. No a večer si dám víno, kafe a jdu spát. To je můj den.
Jak tě změnilo otcovství?
V podstatě se mi změnil celej život. Najednou se cítím naprosto skvěle a nepotřebuju mít k tomu žádnej důvod. Spoustu let jsem se trápil jenom tím, jak zvládnout svět showbusinessu a velkejch peněz. A teď vím, že nic z toho není důležité. Teď jsem totiž pochopil díky své ženě a dětem, že ta jediná věc, která se v životě počítá, je, jestli je člověk dobrým rodičem. A to se teď hodlám nejvíc starat.
Je tvoje oblíbená hvězda Johnny? Tak ho požádej o autogram!
UTA (United Talent Agency)
9560 Wilshire Boulevard
Suite 500
Beverly Hills
California CA 90212
USA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama